zelenalipa_pattern

Lokalita

Projekt Zelená lipa je situovaný na sídlisku Bysterec v Dolnom Kubíne. Vďaka bezkonkurenčnej lokalite je v pešej dostupnosti všetka občianska vybavenosť – škôlky, školy, reštaurácie, vrátane mestského kultúrneho strediska a športovísk mesta, populárny cyklochodník popri rieke, ako aj vyhľadávaná rekreačná zóna Gäceľ.

Ihriská a športoviská

Vysoká koncentrácia detských ihrísk a športovísk – zimný a futbalový štadión, beachvolejbalové ihrisko, tenisové kurty, aquapark, toto všetko vytvára priestor pre pestrý aktívny život.

Kultúra a spoločenský život

Mestské kultúrne stredisko, ktoré pravidelne organizuje divadelné predstavenia, koncerty a výstavy, ako aj reštaurácie a kaviarne, toto všetko je iba na skok od vašej novej adresy.

Cyklochodník

Pre nadšencov cyklistiky a behu je tu populárny cyklochodník popri rieke Orava, ako aj vyhľadávaná rekreačná zóna Gäceľ, prepojená lavicou pre peších.

Školy a obchody

Pre rodiny s deťmi poskytuje sídlisko Bysterec hneď niekoľko škôlok a škôl, a to všetky v pešej dostupnosti. Potraviny, lekáreň, drogéria a veľa iných druhov obchodov sú hneď po ruke.

Potraviny COOP jednota
Cirkevná spojená škola
Lekáreň Alfa
Kaviareň U Bencúrov
Železničná zastávka
Gäceľ
Benzinol

Zelená lipa

Pozrite si ponuku bytov

Prezrite si zoznam všetkých ponúkaných bytov a vyberte si ten, ktorý bude najviac vyhovovať vašim potrebám.