uvod

Už je to takmer rok,

čo sme sa začali zaoberať Zelenou lipou. Na začiatku boli úsmevné spomienky na zážitky, ktoré máme s niekdajším hotelom a reštauráciou U Zelenej lipy a teraz je tu krásny projekt, ktorý nás chytil za srdce. Aj preto, že ide o miesto, na ktorom sme mnohí vyrástli. Na Zelenej lipe preto pracujeme s veľkou radosťou a s odhodlaním vytvoriť také bývanie, o akom sami snívame.

Lokalita

Kultúra, všetky mestské športoviská, školy, kaviarničky a reštaurácie, ale aj populárny cyklochodník popri rieke Orava a oddychová rekreačná zóna Gäceľ, to všetko nájdete v pešej dostupnosti Zelenej lipy. Len málo miest sa môže pochváliť tak dostupnou a bohatou občianskou vybavenosťou. Tešíme sa z toho, že pribudne mnoho dní, kedy sa pohodlne zaobídeme bez áut.

Architektúra

Kvalitná architektúra slúži svojmu účelu, musí byť funkčná, a pritom schopná pohladiť dušu, a to nielen jej užívateľa, ale aj širšieho okolia. Zelená lipa má v týchto ohľadoch tie najvyššie ambície. Tím ľudí z oceňovaného Architektonického štúdia Atrium sa pod vedením Ing. arch. Michala Buráka postaral o nadčasový koncept, ktorý zaujme vzdušnosťou, kvalitnými materiálmi a modernými technológiami. Nevieme sa dočkať prvých dojmov z tehličkovej fasády alebo veľkých presklení a samozrejme zo zelene, ktorá bude všade navôkol.

Naozaj výnimočná

Zelená lipa má ideálne predpoklady na naplnenie očakávaní najnáročnejších klientov, ktorí oceňujú vysokú kvalitu a estetiku bývania, ako aj výhody malej komunity. Ku komfortu prispeje veľká kapacita novovybudovaných parkovacích státí a dôsledne navrhnuté pôdorysy. Vysokú úroveň ilustrujú aj také prvky, ako podlahové kúrenie, hliníkové okná alebo elektricky ovládané exteriérové tienenie.

Skutočne zelená

No a obrovskú radosť máme zo zaujímavých ekologických riešení. Zelená vegetačná strecha, zelený vnútroblok domu, vsaky zadržiavajúce dažďovú vodu, príprava infraštruktúry pre elektromobilitu a profesionálna výsadba drevín, vrátane revitalizácie okolitých pozemkov - Zelená lipa tak bude skutočne zelená.

logo

predaj@zelenalipa.sk